15 Ocak 2011 Cumartesi

Unutulmayan Golden Globe Görünüşleri / Unforgettable Golden Globes Looks

(TR) (EN) 
Scroll down for English 


68inci Golden Globe Ödülleri yarın gece sahiplerini bulucak . Yarın kırmızı halı yine birbirinden şık ünlülerin geçişlerine sahne olucak. Saç, makyaj ve giysileriyle her yıl birbiriyle yarışan ünlülerin ne giydiklerini törenden sonra ayrıntılı olarak inceleriz ama şimdi gelin daha önceki yıllarda hangi ünlü Golden Globe'a nasıl katılmuş ona bakalım ;

The 68th Golden Globe Awards will find their owner tomorrow night. The red carpet will again witness the most stylish & chic celebrities tomorrow. We would analyze the celebrities who pit one against another with their hairs, make ups and outfits after the ceremony , but now, let's look which celebrity has joined the ceremony in which way in the past years;

(Source of the Pics : fabsugar)
Jennifer Lopez ( Michael Kors) 2004

Elbisenin rengi tenine çok yakışmış.Saç ve makyajını çok beğendim.

 The color of her dress has perfectly matched her skin's tone. I liked her make up & hair.

Kyra Sedgwick 2007 
Elbiseyi ve rengini çok sevdim. Hem sade hem de şık. Saç ve elbise birleşince eski Yunan tarzı bir görünüşe bürünmüş. Oldukça başarılı.

I really loved the dress and its color. Not only plain but also classy. When the hair and the dress are considered together , she has turned into an ancient Greek style look. Well done. 

Penelope Cruz (Chanel) 2007
Siyah bu tür organizayonlarda ünlülerin vazgeçilmez rengi. Zarafetin  temsilcisi olan renk Chanel şıklığıyla birleşince ve de onu giyen ünlü Cruz olunca ortaya harika bir görüntü çıkmış.

Black is the essential color for such organizations. When the color of elegancy is united with the finery of Chanel (and when the one who wore it is Penelope Cruz!) , an amazing look has come along.

Björk 2001 
Björk benim en sevdiğim bayan vokaller arasında.Kendine has tarzına bayılıyorum. Giyim tarzı da dikkat çekici derece kendine özgü. Tabi bu kendine özgülük güzel olduğu anlamına gelmiyor. Bu kıyafet de son derece Björk'ce.

Björk is one of my fav female vocales. Her dressing style is remarkably distinctive. Sure, this distinctiveness does not mean it is nice. This outfit is enormously Björk-ish.


Eva Longoria (Reem Acra)  2009. 
Bu küçük tatlı kadını seviyorum ! O yüzden ne giyse yakıştırıyorum ! Fiziğinin handikapına rağmen giydiklerine oldukça iyi taşıyor.Burada da gözalıcı görünüyor.

I love that sweet little woman ! Hence, I love everything she wears !  Despite the handicap of her body height,  she fits what she wears pretty good. She looks glamorous here as well. 

Kate Hudson (Valentino) 2003
Bayıldım! Renkler , model hepsi şahane ! Tek eksik aksesuarsızlık , eğer Hudson saçını topuz yapıp toprak tonlu bir küpeyle elbiseyi tamamlasaymış çok daha mükemmel bir görüntü ortaya çıkarmış.

I just LOVE IT! The colors and the model of the dress are just awesome ! The only thing tha missed is the accessory-free look. If she has completed the dress with  earth colored earrings  ,making her hair bun , a more amazing look would have emerged. 

Halle Berry 2002 
Ve Tanrı kadını yarattı  yarattı..Elbise müthiş , giyen müthiş.. %100 şıklık ! Hele omuzdaki dantel detaylara bayıldım.

And the God created the woman...amazing dress , amazing woman..100% elegancy. I loved the lace details on shoulders. 
Meg Ryan 1999
Tamamen özensiz. Hele o saç nedir?!

Totally slipshode.Above all, what about that hair?!

Drew Barrymore (Versace)  2010.

Pudra rengi sarışın Barrymore'a çok yakışmış. Fiziğine de giden bir model tercih etmiş.Omuz detayı çok şık ama beldeki detay bana biraz anlamsız geldi.

Nude toned dress seems so good on Barrymore.She has chosen a model that fits her body shape. The shoulder detail is so chic but the one on the waistband seems meaningless.

Cate Blanchett 2003
Klasik konseptin dışında son derece şık şifon bir elbise. Göğüs dekoltesi yerinde.Renkleri birbiriyle çok uyumlu. Çok beğendim.

It is an enormously classy chiffon dress out of the classical concept.The cleavage is in good taste.
The colors are perfect matches. I really liked it. 

Evet sevgili takipçilerim  , "Your style is you signature" , geçmiş Golden Globe'lardan bildirdi. Bakalım yarın Golden Globe'da neler görücez :)

My dear followers, "Your style is you signature" has informed from the former Golden Globes. Let's see what will happen in Golden Globe tomorrow. 
2 yorum:

makeupwithstyle dedi ki...

Tatlım benim favorilerim Halle Berry, Penelope Cruz ve Kate Hudson! Zaten Penelope'un bu elbisesine ilk gördüğümde aşık olmuştum, modeli çok güzel :) Kate Hudson zaten çok şeker bir kadın, ona giydiği herşeyi yakıştırıyorum ben :)

Your style is your signature dedi ki...

evet canım Kate Hudson çok sempatik bir kadın ,gülüşü yetiyor zaten :) ama elbisesine hayran kaldım zaten toprak tonlarına bayılırım , modeli de süper!Halle Berry'ye yorum yapamıyorum zaten hep çok şık , asil , duruşu farklı..

Ben Kyra Sedgwick'i de beğendim,beyazı çok severim , elbise çok güzel ,giyen o değil de başka biri olsaydı eminim çok daha güzel dururdu :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...