17 Ocak 2011 Pazartesi

Altın Küre / Golden Globe ' 11

(TR) (EN)
Scroll down for English


Bu yazımda belirttiğim gibi dün gece 68.Golden Globe ödülleri sahipleri buldu ve yine ödüllerden çok kırmızı halıdaki görünüşleriyle ünlüler ilgi odağı oldu.Gelin gecede kimler neler giymiş bir göz atalım.

As I have mentioned  in this post 68th Golden Globe Awards  have found their owners and again the looks of the celebrities on red carpet have been spotlighted more than the awards.Let's check on who wore what on that night.
Jennifer Love Hewitt (Romona Keveza)
1960'lardan esintilerin giysisine yansıdığı Hewitt her zamanki sempatikliğiyle göz kamaştırıyordu.

Hewitt's dress was carrying a 1960's breeze and she was sparkling  with her warmheartedness.

Kaley Cuoco(Catherine Kidd)
Ona bayılıyorum ! Kıyafet tercihi oldukça başarılı, rengi hem tenine uymuş hem de modaya !Gecenin tartışmasız şık  isimlerinden.

I love her ! Her gown choice is pretty prospering, the color is up to date and also matching to her skin tone.She is one of the most classy woman of the night ,beyond question.

Olivia Wilde( Marchesa)
Pullarla bezeli elbisesi çok şık.İnce belini ortaya çıkarmış. Eğer saçını da topuz yapmış olsaydı 4/4'lük olucaktı.

The sequined dress is so chic. It shows up her  wasp waist . If she has  worn her hair in a bun , she would have been perfect.


Angelina Jolie(Atelier Versace)
Otoritelerce çok beğenilmiş. Ama ben oldum olası zümrüt yeşilini sevmem.Elbise güzel ama renginden dolayı çok da sevmedim.

She has been really  appreciated by the authorities. But , I , personally, do not like the emerald green. The dress is pretty but I did not like it too much because of its color.

Natalie Portman(Viktor & Rolf)
Portman'ın elbise seçimi hamile olduğunu göz önünde bulundurursak oldukça şık , rengi de çok tatlı bir pembe.Ama yine de göğüs kısmındaki kırmızı detayı biraz basit buldum.Kırmızı & pembe birbirine çok da uyumlu kombine edilebilir renkler değiller.

Portman's gown choice is pretty classy considering the fact she is pregnant and the color of it is a sweet pink. But , I think the red detail on the cheast is unsophisticated,though. Red & pink are not smoothly combinable colors. 
Lea Michele(Oscar de la Renta)
Çok şık , tek omuza verilen ağırlığı ve kıvrımları çok beğendim. Michele bu tür organizasyonlarda genellikle çok iyi tercihler yapıyor.

Very chic,I liked theconcenration of  focus on one shoulder and ruffles.Michele,generally,  makes outstanding choices for such kinda organizations.

January Jones(Versace)
Gecenin iddialı isimlerinden . Oldukça dikkat çekici ,dekoltesi farklı Versace bir kıyafet seçen Jones 1950'i anımsatan saçıyla da oldukça güzel görünüyor.

One of the challenging looks of the night. Jones who has chosen a considerably spectecular Versace dress which has a different decollete seems gorgeous with her hair that reminds 1950's.

Sandra Bullock(Jenny Packham)
Bu sene pembe oldukça revaçta.Bullock da bu modaya uymuş , şık ve pullu bir elbise tercih etmiş. Ben bu kadar şık elbiselerle fönlü ve açık saçı pek de yakıştırmıyorum.Topuz her zaman daha asil ve elbiseyi ortaya çıkaran bir saç modeli. Kahkülleri de fazla yoğun , kısaca saçını beğenmedim.

Pink is all the fashion this year.Bullock has been  up to date and chosen a chic and sequined gown.I do not make plain hair go with such  classy dresses. A bun is always more elegant and it shows up the model of the dress a cut above. Her  fringe is too dense , namely , I did not like hair.


 Golden Globe'a  damgasını vuran renk kesinlikle "yeşil" oldu !
The color which hit the Golden Globe headlines is absolutely "green" !

Aşağıda diğer ünlülerin de ne giydiğini görebilirsiniz.
Above, you can see what the other celebrities wore .


Gecenin en kötüsü  ise ;
The worst look of the night;
Helena Bonham Carter (Vivienne Westwood)
Carter bize Vivienne Westwood bile giyseniz gecenin en kötüsü olabiliceğinizi kanıtlamak ister gibi. İki ayrı renkte giydiği ayakkabılar ve simgesi haline gelen gözlükler felaket.
Carter is like she is trying to prove us someone could be the worst look of the  night even wearing a Vivienne Westwood gown. The shoes that have two different colors and the sunglasses which have been her symbol are just miserable.

Ayrıca, en sevdiğim iki dizinin "Glee" ve "The Big Bang Theory" oyuncuları ; Chris Colfer , Jane Lynch ve en önemlisi Jim Parsons ödül kazandılar.
Besides, the performers of my favorite Tv series "Glee" and  "The Big Bang Theory" ; Chris Colfer , Jane Lynch and  above all  Jim Parsons are granted by the Golden Globe awards.


Evet, Golden Globe da bittiğine göre artık heyecanla Oscar Ödül Törenini bekliyoruz ! 
Since the Golden Globe has already finishes, we are all looking forward to the Oscar Awards! 


4 yorum:

ALIŞVERİŞ CİNİ dedi ki...

Aklın yolu bir, genelde benzer tespitler yapmışız :) Olivia Wilde'ın saçlarını açık bırakmak yerine topuz yapması yönündeki yorumlarına da katılıyorum. O kadar güzel elbise giymiş ama onu daha iyi ortaya çıkabilirmiş topuz saç ve sade ayakkabılarla!

Your style is your signature dedi ki...

Kesinlikle öyle,eğer topuz yapsaymış hem kendi güzelliği hem de elbisenin o şahane havası daha belirgin olurmuş , dağınık görüntüleri sevmiyorum , bu tür organizasyonlar için topuz kesinlikle en iyi tercih !:)

makeupwithstyle dedi ki...

Genel anlamda herkes çok şık aslında Helena Bonham Carter dışında tabii! Kaley Cuoco'nun elbisesini çok sevdim :) Natalie Portman'ın elbisesinde ise aynen sana katılıyorum canım o gül olmamalıydı veee kesinlikle kırmızı ve pembe yakışmıyor :)

Your style is your signature dedi ki...

herzamanki gibi benzer fikirlerdeyiz yani canım! :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...