28 Ocak 2011 Cuma

Black & Gold

(TR) (EN)
Scroll down for English 

Genellikle siyah rengi gümüş rengi ile kombinlesek de bence siyah & altın rengi birleşimi oldukça  güzel sonuçlar doğuruyor. Siyahın sadeliği altın renginin ışıltısıyla birleştiğinde ortaya göz alıcı bir şıklık çıkıyor.Tasarımcılar da böyle düşünmüş olucak ki aksesuarlardan takılara , elbiselerden ayakkabılara kadar  pek çok üründe altın rengi & siyah uyumundan faydalıyorlar. Sonuç ; bence mükemmel !
Even we combine black with silver gray , the combination of black & golden comes up with  great results from my point of view. When the  boldness of black and the sparkling golden comes together , a glamorous elegancy emerges. It seems like the designers think so , because we can see the combination black & gold in great deal of products from accessories to jewelry , from dresses to shoes ...The result: I think , perfect!

Bunlar da siyah & altın rengi uyumunu kombinlerinda kullanan ünlülerden bazıları ;

These are some of the celebrities who uses the coherence of black & gold in their outfits ;

4 yorum:

makeupwithstyle dedi ki...

Kesinlikle siyah ve altın'ın uyumu şahane! Bende genelde siyah bişeyler giyeceksem en azından takılarımın altın renkte olmasına dikkat ediyorum :) Koyduğun resimlere de bayıldım canım, Heidi Klum'un elbisesinden istiyorum bende :)

Your style is your signature dedi ki...

Ben de öyle canım , daha ağır ve şık duruyorlar birlikte :) Benim favorim de ayakkabıların olduğu 3lü resimdeki ilk bootie :)

Niki dedi ki...

great post! love this glamour color combo!

Your style is your signature dedi ki...

Awww, my dearest Niki!!!!! It is really nice to see your comment here ! You made so happy! thanks sweetie !

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...