25 Haziran 2011 Cumartesi

Kırmızı Halı'da Ne Gördüyseniz Bu Sitede Var

 Mesela Mega Fox'un mini kırmızı kokteyl elbisesini çok beğendiniz

Ya da Selena Gomez'in Emmy Ödül Töreni'nde giydiği bu elbise tam sizin tarzını yansıtıyor
Hollywood'un trend belirleyicilerinden Sarah Jessica Parker'ın teah length elbisesi çok hoşunuza gitti ama nerden alacağınızı bilmiyorsunuz veya  çok pahalıdır ben alamam diye düşünüyorsunuz. 

İşte tam bu noktada size süper bir site tanıtıcam ;
Lightinthebox kırmızı halıda gördüğünüz ve asla sahip olamam diye düşündüğünüz modelleri uygun fiyatla tüketiciye sunuyor. Hollywood starlarının ödül törenlerinde veya özel gecelerde giydiği pek çok elbiseyi bu sitede bulabilirsiniz.

 Sitenin ürün yelpazesi çok geniş. Gelinlikten takıya kadar  3,927 kategoride  95,010 ürün var.Hızlı kargo seçenekleri mevcut. Tahmini kargo ücreti hesaplaması yapıyorlar. Sizin için örnek bir tablo çıkardım fakat "estimated shipping cost" olduğundan ücreti ödeme sırasında fiyatta değişiklik olabileceği yazılmış dikkat etmekte fayda var.

Üzerinde "Free Shipping" etiketi olan ürünleri takip ederek ücretsiz kargodan da faydalanabilirsiniz.Elbetteki ürün kaliteleri asıllarının yanına dahi yanaşamaz ama  ünlülerin giydiği elbiselerin benzerlerine hatta neredeyse aynılarına sahip olma fikri oldukça cazip. 

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...