8 Nisan 2011 Cuma

Daha Ucuz Alternatifi / A Cheaper Alternative ; House of Harlow

Scroll down for English

Ünlülerin üzerinde gördüğümüz pahalı takılara daha uygun fiyatla sahip olmayı kim istemez? İşte  bu yazımda bahsettiğim House of Harlow 1960 kolyelerden bir diğeri bugünkü postun konusu. Markanın sahibi Nicole Richie'nin boynundan eksik etmediği , Kim Kardashian gibi pek çok ünlünün taktığı bu kolyenin fiyatı 130$. 

Ama ben bu kolyeye bu fiyatı veremem veya vermem diyorsanız onun da çözümü var. ebay'de  5$ ödeyerek ve hatta kargo ücreti ödemeyerek bu kolyenin daha uygun bir alternatifine sahip olabilir ,ünlülerin tarzını yakalayabilirsiniz.
Bu da ebay'de satılan versiyonu , karşılaştırmayı siz yapın .Who doesnt want to have the jewelry that the celebrities use with a cheaper price? One of the other House of Harlow necklace as I mentioned in that post before is the subject of this post.This necklace has been frequently worn by the owner of the trade mark  Nicole Richie  and celebrities like Kim Kardashian.Its price is 130$.

But if you do not want to pay for that price or you can not , the solution is on ebay You can have a cheaper  alternative of this necklace by paying only 5$ without paying any money for shipping and get the style of celebrities.
This is the one on ebay.It is up to you.


Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...