4 Nisan 2011 Pazartesi

Diane Kruger vs Kate Bosworth

Scroll down for English 

 D&G 2011 İlkbahar Koleksiyonunda yer alan beyaz mini ve iki ayrı versiyona sahip olan dantel elbise Diane Kruger ve Kate Bosworth tarafından tercih edilmiş. Bakalım hangisine daha çok yakışmış?

The white mini lace dress from the D&G Spring Collection 2011 that has two different versions has been chosen by Diane Kruger and  Kate Bosworth . Let's see who wore it better.


Krugerın kusursuz fiziği bu müthiş elbiseyle biraraya gelince ortaya göz alıcı bir görüntü çıkmış.Elbisenin işlemeleri ve bel kısmındakı detay muazzam bir uyum yaratmış . Pastel tonlu ayakkabı tek başına çok şık ama bu elbisenin altına gri bir ayakkabı görmeyi tercih ederdim. Elbiseyle uyumlu sade takıları da mükemmel görüntüyü tamamlamış.

When the amazing dress leagued together with Kruger's perfect body , a spectacular look has come up.  The needlework on the dress and the detail on the bottom of waistband seem excellent together. The nude colored shoes are classy  but I would prefer to see  grey shoes.The well matched jewelry has completed the splendid look.


Bosworth ise elbiseyi daha casual bir hale getirmek için siyah bot kullanmış. Süper şık elbise o botlarla tamamlanınca haliyle hayal kırıklığı yaratmış. Casual konseptin devamı olarak ise haki tonlarda bir ceket tercih etmiş ki yine tümüyle uyumsuz. Elbisenin bu versiyonu da oldukça şık ama Kruger'ın tercih ettiği versiyon çok daha şık. Sonuç olarak kim daha giymiş kıyaslamasında Kruger kesinlike favorim. Sizin favoriniz hangisi?

Bosworth completed her look with  black booties to create a more casual look.The super chic dress has created a disappointment when it is combined with these booties.As a continuation of this casual look she has chosen a khaki jacket which is totally awkward. This version of the dress is also very classy but the one Kruger has chosen is above classy. As a conclusion , when the two celebrities have been compared in term of their look , Kruger is definitely my favorite. Who is your favorite? 

4 yorum:

KOVA KADINIYIM BEN dedi ki...

hayal kırıklıgı konusunda hemfıkırım.
batırmıs güzelim elbiseyi ya.

Your style is your signature dedi ki...

Elbise o kadar güzelki , insan neden böyle bir elbiseyi katletmek ister bilemedim :)

makeupwithstyle dedi ki...

Kate Bosworth'ı çok severim ama Diana Krueger
-itiraf etmek istemesem de- daha iyi kombinlemiş elbiseyi :) Aslında en güzel hali en üst resimde sağdaki mankenin kombini olmuş :)

Your style is your signature dedi ki...

Kate Bosworth çok sempatik ama bir de güzel kombinleseymiş ne güzel olurmus :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...