22 Şubat 2011 Salı

Ucuz Alternatifi / A Cheaper Alternative; House of Harlow

(TR) (EN) 
Scroll down for English

Nicole Richie 'nin The House of Harlow 1960 isimli tasarımlarını biliyorsunuzdur , ismen bilmeseniz de sık sık bu kolyeyi taktığını eminim görmüşsünüzdür çünkü hem günlük hayatta hem de çeşitli organizasyonlarda bu kolyeyle pek çok kez boy gösterdi. Shopthetrendboutique'de  kolyenin  fiyatı 88 $.

You would know Nichole Richie's  designs called The House of Harlow 1960 , if you dont, I am sure you have seen her wearing this necklace , since she has appeared with this necklace both in everyday life and many organizations quite a lot. It is price is $88 in shopthetrendboutique .

 
Bu fiyatı bu kolyeye vermem diyenler için işte çok daha ucuz bir alternatifi. Görünüş olarak da birebir aynılar.

Here is a cheaper  alternative for those who do not pay this money to this necklace . The look is exactly the same with the other one.
 

Ebay satıcısından  kargo dahil 2.90$'a alabilirsiniz.Neredeyse bedava. Satıcı da benim epey güvendiğim daha önce pek çok kez alışveriş yaptığım bir satıcı , güvenle tavsiye edebilirim.

You can buy it from the ebay seller by paying 2.90$ shipping included. Almost free.The seller is creditworthy and I bought many jewellry from their store , I can recommend confidently.


 Bu da tekli olan versiyonu. İlkine göre biraz daha sade. (ebay) Fiyatı da kargo dahil 1.99$.Üzgünüm  ama Nicole, Hong Kong'lu satıcılar çoktan pabucunu dama attılar :)

 This is the single version. It is more clear-cut comparing the first one. (ebay).The price is $1.99 shipping included. I am sorry Nicole,but  the sellers from Hong Kong have already put your nose out of joint :)


7 yorum:

Medanşeri dedi ki...

blogumda ödülünüz var (:

KOVA KADINIYIM BEN... dedi ki...

aynı satıcı benimde favorim artık ve siparişimi cumartesi vermiştim bile :)
diger ürününü de alcam :)

Your style is your signature dedi ki...

Aaa çok teşekkürler Medanşeri hemen bakıyorum! :)

KOVA KADINIYIM BEN; ben defalarca verdim hep de çok memnun kaldım :) hangisinden aldın sen?:)

makeupwithstyle dedi ki...

:) Bu Hong Kong'lular sayesinde takı modellerinin hepsini daha ucuza almak mümkün...nasıl bire bir aynısı yapmışlar :)

Your style is your signature dedi ki...

sorma canım , aynen birebir :)hem de 88 dolar nerde, 3dolar nerde :) ( tabi diğeri altın+pırlanta ama görüntü aynı tabi)

Kova Kadınıyım Ben... dedi ki...

aynısından aldım ve cogu ürününü alıyorum ersmen bana calısıyo hatun

Your style is your signature dedi ki...

Ben de 2li olanında aldım. Ama aynı şekilde nerdeyse tümünü tamamlıycam :) Hatta bugün 3tane gelmiş ben evde olmayınca postacı kapıya sıkıştırıp gitmiş,nasıl mutlu oldum anlatamam :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...