23 Şubat 2011 Çarşamba

Stil Önerisi / Style Advice

(TR)(EN)
Scroll down for English


 Bu zincirlerden oluşan zımba detaylı broşu Asos'da gördüm. Fiyatı 10pound. Ama gayet basit bir şekilde DIY projesi haline dönüştürülebilir. Gömlek yakasınının her iki yanına tutturuluyor.Hem broş hem de kolye gibi duran farklı bir kullanım.Bence sade ve şık.

I saw this brooch with  a layered curb chain design and  stud detailing on Asos.The price was 10 pound. But it can  easily be a DIY project .It is sticked to both sides of the shirt's collar. A different usage which seems not only like a brooch but also like  a necklace.From my point of view , it is bald and chic.


ASOS'taki örneği oldukça sade ama zincilerin üzeri farklı detaylarla süslenerek alternatifler çeşitlendirilebilir.

The one on ASOS is pretty simple but it can be diversifided  by glamorised  with different details on chains.

 
Örneğin zincire böyle sevimli bir şeyler taksak müthiş olmaz mı? Bence olur :) ASOS'taki ana fikrin iskeleti  , gerisi herzamanki gibi yaratıcılığımıza kalmış.

For instance, doesn it become  gorgeous if we put on such cute things to the chains? I think, it does :) The one on ASOS is the framework of the main idea, the rest is up to your imagination. 


2 yorum:

makeupwithstyle dedi ki...

Gömlekte çok şık durmuş canım, hoşuma gitti değişik bir hava katmış! Aslında ceket omuzlarında da kullanılabilir belki :)

Your style is your signature dedi ki...

Evet tatlım harika olur bence de :) Hemd e sadece ceket de bile değil t-shirt,elbise,gömlek herşeyin omzuna olabilir :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...