17 Aralık 2010 Cuma

Cherryculture'dan Tatil Sezonu Kampanyası


Cherryculture 15-20Aralık tarihlersi arasında tüm ürünlerde %20 indirim yapmış. İndirimden faydalanmak için kullanmanız gereken kod HS20 . Unutmayın kampanya 20 Aralık gece yarısı 11.59'da sona eriyor.

Editörün önerileri olarak size 3tane önerim var;

 
LA Colors Clear Beauty    $6.99

LA Colors Color Concept Collection Clear Beauty. 2 adet far paleti , 2 allık, 2 göz simi , 2 oje and 2 fırçadan oluşan güzel bir set .Fiyatı da çok makul.


Fresh Mineral QuickStart Mini Starter Kit $20
Fırça, primer ve bazdan oluşan bir başlangıç kiti. Tamamen doğal, talk içermiyor, yağsız ve kokusuz.NYX Box of Smokey Look Collection    $22.00

Classic Smokey - Purple Smokey - Bronze Smokey - Natural Smokey  renk içeriğiyle her türlü renk ihtiyacınızı karşıylayacak geniş spektrumlu bir palet. 3 adet allık , pudra ,kapatıcı,ruj , 12tane glitter krem ve bir eyeliner içeriyor.Yani aradaığınız herşey bu kitte!

İyi alışverişler:)


4 yorum:

BonBon dedi ki...

Merhaba ilk resimdeki 6.99 dolar olan sete bayıldım almak istiyorum fakat kargo ücreti var mı yok mu çözemedim ayrıca 20 aralık son demişsiniz ben internet sitesine baktım devam ediyor hala.Siz buradan daha önce alışveriş yaptınız mı güvenilir midir? ay ne çok soru sormuşum :)

http://bonbondiyorki.blogspot.com/

Your style is your signature dedi ki...

Merhabalar :)

holiday sale yazan reklamın üzerindeki tarihler 15-20arası , şimdi siz söyleyince baktım 30una kadar uzatmışlar.

site güvenilir, alanlardan (ben de dahil)şimdiye kadar olumsuz bir yorum duymadım. "select shipping method" yazan kısımdan hangi kargoyu tercih ediceğinizi seçıyorsunuz. En uygunu USPS ama o bile 14$a geliyor.sizin için seti seçerek hesap yaptım,şöyle çıktı:)

Subtotal: $6.99
Shipping & Handling:$14.75
TOTAL: $21.74

BonBon dedi ki...

çok teşekkür ederim 7 dolar kulağa çok ucuz geliyor ama kargo ile 33 liraya tekabül ediyor.sephorada daha geniş bir makyaj kiti gördüm 60 lira idi sanırım onu alıcam. Çok ama çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için

http://bonbondiyorki.blogspot.com/

Your style is your signature dedi ki...

evet kargoyla birlikte hesaplı olmaktan cıkıyor , rica ederim ne demek , yardımcı olabildiysem ne mutlu !:)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...