4 Eylül 2011 Pazar

Vintage & Resin Bir Arada Daha Ben Ne İsterim!

Son bir kaç haftadır bloğumla ilgilenemediğimin farkındayım  ama yeni bir iş yeni bir alan derken hiç vakit bulamadım. Bir kısmının bildiği üzere kendi alanım AB uzmanlığıydı ama bir anda kendimi Ortadoğu uzmanı olarak buluverdim..Bölgedeki olaylar da malumunuz, bu nedenle malesef epey yoğunum.Elimden geldiği kadar bloğumu güncel tutmak istiyorum ama sonuç ortada...Son zamanlarda sıkça duyduğum "Neden yazmıyorsun?" sorusuna cevabımı ilettkten sonra gelelim konumuza. Hani son zamanlarda resin kabuşonlara takmış ve ebayden bir sürü sipariş vermiştim ya onlar zamansızlık & maymun iştahlılık sebebiyle bir kenarda bekleyedursun şimdi de vintage resin kolye uçlarına taktım!

Her biri el yapımı , birbirinden güzel ve özgün parçalar. Sizce de şahane kolye uçları olmazlar mı? Hem son zamanlarda Koton başta olmak üzere pek çok mağaza ucunda bu tarz resinler olan kolyeler piyasaya sürüyor. Popularitesi daha da artmadan bu parçalardan bir kaç taneyi takı koleksiyonunuza ekleyin derim :)

Hepsi birbirinden güzel ama kuşlui Eiffelli ve Audreyli olanlar favorim.Fiyatları da epey uygun. Ebay satıcısı tekli olarak değil 4'lü olarak satış yapıyor , o nedenle bu sevimli kolye uçlarından birini  kendinize alın diğer üçünü sevdiklerinize hediye edin!

Buradan da satıcıya ulaşabilirsiniz :) 

5 yorum:

Junkhead dedi ki...

Ben de başladım bu tarz resin kolye ve yüzükler yapmaya :))

Your style is your signature dedi ki...

bir türlü vakit ayırıp bakamadım alıcı gözüyle cnaım,aslında geçen gün gördüm hatta sana sorucaktım nasıl yapıyorsun üst kısmındaki cam kısmı nerden bulurum diye :)

Junkhead dedi ki...

Cam değil canım üstlerini resin ile kaplıyorum ;)

Your style is your signature dedi ki...

Ben bir kaç yerde cam görmüştüm, senden de resin hakkında bilgi almalı!

makeupwithstyle dedi ki...

Canımmm! Özledim yazılarını, gerçi bende tatildi filan derken pek ilgilenemiyorum bloggerla şu aralar :D Ama bugün açıp da yazını gördüğümde sevindim, merak etmeye başlamıştım seni :)
Kolye uçları da çok şeker, ağaçlı, baykuşlu, kuş kafesli ve Eiffel'lileri çok beğendim :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...